Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
SÅSSNIPA, silver, förgylld inuti, Sven Pihlgren, Jönköping 1785, höjd ca 14 samt längd 16 cm, vikt ca 214 g
Foten stukad, bruks och åldersrelaterat slitage
720429
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här