Såssnipa i slver

Såssnipa i  slver
Såssnipa i  slver
Såssnipa i  slver
Såssnipa i  slver
Såssnipa i  slver
Såssnipa i  slver
Såssnipa i  slver
Såssnipa i  slver
Såssnipa i  slver
Såssnipa i  slver
Såssnipa i  slver
Såssnipa i  slver

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

SÅSSNIPA, silver, förgylld inuti, Sven Pihlgren, Jönköping 1785, höjd ca 14 samt längd 16 cm, vikt ca 214 g

Foten stukad, bruks och åldersrelaterat slitage

720429

2020-01-06