Spegel valnöt

Spegel valnöt
Spegel valnöt

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, valnöt, omkring 1960-tal, mått ca 175x60 cm

Bruksslitage, smärre nagg

720431

2020-01-06