Johan Bladh oljemålning

Johan Bladh oljemålning
Johan Bladh oljemålning
Johan Bladh oljemålning
Johan Bladh oljemålning
Johan Bladh oljemålning
Johan Bladh oljemålning

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHAN BLADH (1893-1976): Stockholm, vy över bl.a. stadshuset, signerad och daterad Johan Bladh 1953, olja på duk, ca 65x100 cm

720432

2020-01-06