Vitrinskåp i chippendale-stil

Vitrinskåp i chippendale-stil
Vitrinskåp i chippendale-stil
Vitrinskåp i chippendale-stil
Vitrinskåp i chippendale-stil
Vitrinskåp i chippendale-stil
Vitrinskåp i chippendale-stil
Vitrinskåp i chippendale-stil
Vitrinskåp i chippendale-stil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VITRINSKÅP, chippendale-stil, England, 1900-talets andra hälft, skuren dekor bl.a i form av meanderbård, pardörrar med spröjs, fotavslutningar i form av claw and ball. höjd ca 126, 35x62 cm

Bruksslitage, saknar hyllplan

720437

2020-01-06