Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, 4 lådor, fanérad i mahogny, framben i form av lejontassar, höjd ca 97, 94x44 cm, nyckel finns

Lösa delar medföljer, slitage

720439

2020-01-10