Vjeteslav kliuchnikov oljemålning
2020-01-06
720440
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Stilleben med syrener, signerad V Kliuchnikov, a tergo daterad 2010, olja på duk, ca 60x80 cm