Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Stilleben med syrener, signerad V Kliuchnikov, a tergo daterad 2010, olja på duk, ca 60x80 cm
720440
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här