Vjeteslav kliuchnikov oljemålning

Såld för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Stilleben med syrener, signerad V Kliuchnikov, a tergo daterad 2010, olja på duk, ca 60x80 cm

720440

2020-01-06