Soffgrupp Vilka Oy Finland furu
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFGRUPP, 4 dlr, Vilka Oy, Finland, 1900-talets andra hälft, furu, bestående av 1 soffa,, 1 soffa samt 2 soffbord, löstagbara plymåer i grönt skinn, mått på soffbord ca 74x74, höjd 46, respektive 74x120, bredd på soffa ca 220, bredd på fåtölj ca 88, sitthöjd 44 cm
Bruksslitage, mindre repor och stötmärken förekommer
720441
2020-01-06