Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Hölass, signerad och daterad Kliuchnikov -13, olja på duk, ca 62x47 cm
720443
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här