Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Hölass, signerad och daterad Kliuchnikov -13, olja på duk, ca 62x47 cm

720443

2020-01-06