Carolina Alotus

Carolina Alotus
Carolina Alotus
Carolina Alotus
Carolina Alotus
Carolina Alotus
Carolina Alotus

Såld för:

6 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CAROLINA ALOTUS (född 1970): Orange lilja, signerad och daterad Caroline 2001 á tergo, akryl på duk, 142x122 cm

720444

2020-01-06