Birger Ljungqvist

Birger Ljungqvist
Birger Ljungqvist
Birger Ljungqvist
Birger Ljungqvist
Birger Ljungqvist
Birger Ljungqvist

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGER LJUNGQVIST (1894-1965): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Birger Ljungqvist 1929, olja på duk ca 66x54 cm

Dukskador, färgbortfall

720445

2020-01-06