Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BIRGER LJUNGQVIST (1894-1965): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Birger Ljungqvist 1929, olja på duk ca 66x54 cm
Dukskador, färgbortfall
720445
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här