Erik Höglund

Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund

Såld för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

ERIK HÖGLUND, glasföremål,12 delar, skålfat, diameter 21,5 cm, 6 sejdlar, höjd ca 11 cm, 3 snapsglas, höjd 8,5 cm, vas, höjd 16 cm, samt skål på fot, diameter 17 cm, höjd 13 cm.

Mindre bruksslitage, ett snapsglas med smärre nagg,

720453

2020-01-17