LJUSSTAKAR,ett par, S k Taserudsstakar, 1900-tal.

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSSTAKAR,ett par, S k Taserudsstakar, 1900-tal, snidat trä med ljuspipor i metall, höjd 26 cm.

bruksslitage,

720454

2020-01-17