Birgitta Hilling

Birgitta Hilling
Birgitta Hilling
Birgitta Hilling
Birgitta Hilling
Birgitta Hilling
Birgitta Hilling

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

BIRGITTA HILLING, smycken, 5 st, silver, Göteborg, 1990/2000-tal, 3 ringar, ringstorlek ca 17,5 respektive 18,5, brosch/hängsmycke, höjd 5 cm, halslänk, längd ca 29 cm, total vikt 70 g

Mindre bruksslitage.

720456

2020-01-19