Två par ljusstakar

Två par ljusstakar
Två par ljusstakar
Två par ljusstakar
Två par ljusstakar
Två par ljusstakar
Två par ljusstakar

Såld för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSSTAKAR, 2 par, omkring sekelskiftet 1900 respektive 1900-tal, mässing resptkive gulmetall, höjd 22,5- 27 cm.

Bruksslitage.

720458

2020-01-17