Peder Josefsson

Peder Josefsson
Peder Josefsson
Peder Josefsson
Peder Josefsson

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

PEDER JOSEFSSON (född 1943) "Framför 30-talsabild" akryl på duk, signerad samt daterad Peder Josefsson -72, mått ca 70x96 cm

Mindre tryckmärke på duk

720462

2020-01-06