2 stolar Norrgavel design Erik Richter

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ERIK RICHTER, 2 st, stolar, Norrgavel, ek, dyna i brunt läder, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage, läder med fläckar, repor, märken, mindre avslag vid ryggspjäl

720463

2020-01-06