Takarmatur sannolikt Carl Fagerlund

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1960/70-tal, sannolikt Carl Fagerlund, förgylld metall, pressat klarglas, höjd ca 55 inkl kedja, diameter ca 35 cm

720464

2020-01-06