Taklampa
Klubbat för:
7 600 SEK
7 000 SEK
TAKLAMPA, Sputnikmodell, 1900-talets andra hälft,stomme i mässing, vridna armar med totalt nio ljuspunkter, vita opaka glaskupor, märkt med etikett "W & F", diameter ca 52 cm, höjd ca 84 cm.
Bruksslitage, ej funktionstestad.
720465
2020-01-18