Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Såld för:

Osåld

Utropspris

7 000 SEK

TAKLAMPA, Sputnikmodell, 1900-talets andra hälft,stomme i mässing, åtta ljuspunkter, vita opaka glaskupor, diameter ca 42 cm, höjd ca 132 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

720466

2020-01-17