Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Såld för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKLAMPA, kromad metall, fyra tonade glaskupor, höjd ca 80 cm, 1900-tal.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

720467

2020-01-18