Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TAKLAMPA, kromad metall, fyra tonade glaskupor, höjd ca 80 cm, 1900-tal.
Bruksslitage, ej funktionstestad.
720467
2020-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här