Raymond Weil Collection Tradition armbandsur

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RAYMOND WEIL, Collection Tradition, armbandsur, 2000-tal, automatiskt urverk, stål, safirglas, delvis glasad baksida, präglad läderrem och sölja original, ref nr. 2836, kaliber ETA 2895, diam ca 37x37 mm, certifikat (ej ifyllt) samt manual medföljer

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

720472

2020-01-12