Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, bordsskiva betsat lövträ med fasade kanter, ben av naturell bok,mått ca 90x180, höjd 75 cm

Obetydligt slitage mindre repor

720479

2020-01-06