Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, bordsskiva betsat lövträ med fasade kanter, ben av naturell bok,mått ca 90x180, höjd 75 cm
Obetydligt slitage mindre repor
720479
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här