Soffa Karl Johan-stil

Soffa Karl Johan-stil
Soffa Karl Johan-stil
Soffa Karl Johan-stil
Soffa Karl Johan-stil
Soffa Karl Johan-stil
Soffa Karl Johan-stil
Soffa Karl Johan-stil
Soffa Karl Johan-stil
Soffa Karl Johan-stil
Soffa Karl Johan-stil
Soffa Karl Johan-stil
Soffa Karl Johan-stil

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, tidigt 1900-tal, Karl Johan-stil, fanerad i mahogny, floral intarsiadekor, fast stoppad sits, rygg samt sits klädda i randig textil, längd ca 155, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, fläckar

720481

2020-01-06