Skåp juged
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1900-talets början, Flugeby möbelfabrik, jugend, ek, vitrinöverdel med glasade dörrar, skuren dekor, invändigt med flyttbara hyllplan, höjd ca 196, 73x31 cm
Bruks och åldersslitage nyckel saknas, hyllplan saknas. Underskåpet låst
720482
2020-01-06