Robert Högfeldt oljemålning

Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Landskap, signerad Högfeldt, olja på dukpannå, ca 37x45 cm

720483

2020-01-06