Skåp barockstil

Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 17/1800-tal, barockstil, dekorlister, beslag i smide, underdel med svarvade kolonetter, delvis bemålat, höjd ca 177, vardera sidostycke ca 52 cm, nyckel medföljer

Senare underdel, slitage, spår av orangrepp, renoverad, kompletterad

720485

2020-01-06