Gustaf Persson oljemålning

Gustaf Persson oljemålning
Gustaf Persson oljemålning
Gustaf Persson oljemålning
Gustaf Persson oljemålning
Gustaf Persson oljemålning
Gustaf Persson oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAF PERSSON, Motiv från Danvikstull, signerad samt signerad 47, olja på pannå, ca 39x45 cm

720486

2020-01-06