Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAF PERSSON, Motiv från Danvikstull, signerad samt signerad 47, olja på pannå, ca 39x45 cm
720486
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här