Arthur Heyer oljemåning

Arthur Heyer oljemåning
Arthur Heyer oljemåning
Arthur Heyer oljemåning
Arthur Heyer oljemåning
Arthur Heyer oljemåning
Arthur Heyer oljemåning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

ARTHUR HEYER (1972-1931), Motiv med katt och snigel, signerad Heyer A., olja på pannå, ca 31x46 cm

Några färgbortfall, krackelyr

720488

2020-01-06