Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
ARTHUR HEYER (1972-1931), Motiv med katt och snigel, signerad Heyer A., olja på pannå, ca 31x46 cm
Några färgbortfall, krackelyr
720488
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här