M Borg akvareller

M Borg akvareller
M Borg akvareller
M Borg akvareller
M Borg akvareller
M Borg akvareller
M Borg akvareller
M Borg akvareller
M Borg akvareller
M Borg akvareller
M Borg akvareller

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

M BORG (Sverige, 1900-tal): (10 st): Stockholmsmotiv, akvareller, signerade M Borg, respektive ca 15x23 cm, ramade

720492

2020-01-07