Stolar 4 st krom

Stolar 4 st krom
Stolar 4 st krom
Stolar 4 st krom
Stolar 4 st krom
Stolar 4 st krom
Stolar 4 st krom
Stolar 4 st krom
Stolar 4 st krom

Såld för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, ca 80-tal, kromad stomme, rygghöjd ca 107, bredd ca 53 cm

Smärre slitage

720501

2020-01-06