Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 4 st, ca 80-tal, kromad stomme, rygghöjd ca 107, bredd ca 53 cm
Smärre slitage
720501
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här