Soffbord glasskiva

Soffbord glasskiva
Soffbord glasskiva
Soffbord glasskiva
Soffbord glasskiva

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1980-tal, underrede i mässing, skiva i rökfärgad glas, höjd ca 53, 107x100 cm

Smärre slitage, smärre repor

720502

2020-01-06