Tresitsig lädersoffa

Tresitsig lädersoffa
Tresitsig lädersoffa
Tresitsig lädersoffa
Tresitsig lädersoffa
Tresitsig lädersoffa
Tresitsig lädersoffa
Tresitsig lädersoffa
Tresitsig lädersoffa

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, 1900-talets senare hälft, tresitsmodell, klädd i mörkbrunt läder, lösa rygg/sittplymåer, soffans längd ca 215, sitthöjd ca 39, djup ca 88 cm

Bruksslitage

720510

2020-01-06