Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
SOFFA, 1900-talets senare hälft, tresitsmodell, klädd i mörkbrunt läder, lösa rygg/sittplymåer, soffans längd ca 215, sitthöjd ca 39, djup ca 88 cm
Bruksslitage
720510
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här