Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, med fotpall, 1900-talets senare hälft, klädd i mörkbrunt läder, lösa rygg/sittplymåer, sitthöjd ca 44, bredd ca 91 cm
Bruksslitage, ställvis slitage av lädret på sittplymån
720511
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här