Läderfåtölj med fotpall

Läderfåtölj med fotpall
Läderfåtölj med fotpall
Läderfåtölj med fotpall
Läderfåtölj med fotpall
Läderfåtölj med fotpall
Läderfåtölj med fotpall
Läderfåtölj med fotpall
Läderfåtölj med fotpall

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, med fotpall, 1900-talets senare hälft, klädd i mörkbrunt läder, lösa rygg/sittplymåer, sitthöjd ca 44, bredd ca 91 cm

Bruksslitage, ställvis slitage av lädret på sittplymån

720511

2020-01-06