Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 2+1, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérade med mahogny, sitthöjd 45 cm
Slitage, lagnignar, skador, en skadad stoppning
720523
2020-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här