Karmstolar Karl Johan

Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 2+1, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérade med mahogny, sitthöjd 45 cm

Slitage, lagnignar, skador, en skadad stoppning

720523

2020-01-10