Soffbord Malmsten

Soffbord Malmsten
Soffbord Malmsten
Soffbord Malmsten
Soffbord Malmsten
Soffbord Malmsten
Soffbord Malmsten
Soffbord Malmsten
Soffbord Malmsten

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Ovalen", soffbord, körsbär, stämpelmärkt, höjd ca 61, 145x89 cm

Bruksslitage, repor, märken

720526

2020-01-07