Bruno Mathsson

Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, "Superellips", matbord, Fritz Hansen, Danmark, skiva i vitt laminat och aluminiumkant, kromade spännben, etikettmärkt, höjd ca 73, 182x120 cm

Bruksslitage, repor, märken

720527

2020-01-06