Karmstolar 6 st

Karmstolar 6 st
Karmstolar 6 st
Karmstolar 6 st
Karmstolar 6 st
Karmstolar 6 st
Karmstolar 6 st
Karmstolar 6 st
Karmstolar 6 st

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 6 st, klädda i tyg med stomme i ek, stämpelmärkta Edsbyverken Juni 1981, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, repor märken, fläckar på tyget

720528

2020-01-07