Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal)
Skymning, Saltängen Norrköping, olja på pannå, 39x50 cm

720529

2020-01-07