Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR 1 par, 1900-tal, England, ek, genombruten ryggbricka, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, fläckar

720530

2020-01-10