Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MONTERBORD / SOFFBORD, 1900-talets mitt, intartsia dekor, fällbara sidor, sarger delvis i glas, på hjul, höjd ca 60, 65x42 cm
Slitage, skador
720532
2020-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här