Barvagn

Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONTERBORD / SOFFBORD, 1900-talets mitt, intartsia dekor, fällbara sidor, sarger delvis i glas, på hjul, höjd ca 60, 65x42 cm

Slitage, skador

720532

2020-01-10