Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
CARL AUGUST FAHLGREN (1819-1905): Insjölandskap, signerad och daterad C A Fahlgren -72, olja på duk, ca 37x57 cm
Krackelyr
720536
2020-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här