Carl August Fahlgren oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

CARL AUGUST FAHLGREN (1819-1905): Insjölandskap, signerad och daterad C A Fahlgren -72, olja på duk, ca 37x57 cm

Krackelyr

720536

2020-01-07