Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
CARL AUGUST FAHLGREN (1819-1905): Landskap med stuga och kvinna, signerad och daterad C.A. Fahlgren 1900, olja på duk, 37,5x59 cm
Krackelyr
720537
2020-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här