Carl August Fahlgren oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

CARL AUGUST FAHLGREN (1819-1905): Landskap med stuga och kvinna, signerad och daterad C.A. Fahlgren 1900, olja på duk, 37,5x59 cm

Krackelyr

720537

2020-01-07