Julkrubba med figuriner Hummel

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HUMMEL / GOEBEL, julkrubba med figuiner, 12 dlr, 1990-tal, flintgods, polykromt bemålade, höjd ca 3-14 cm, husets höjd 25 cm, figuriner i originalförpackning

Smärre slitage

720538

2020-01-07