Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HUMMEL / GOEBEL, julkrubba med figuiner, 12 dlr, 1990-tal, flintgods, polykromt bemålade, höjd ca 3-14 cm, husets höjd 25 cm, figuriner i originalförpackning
Smärre slitage
720538
2020-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här