Kamin Svendborg L Lange & Co Danmark

Såld för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KAMIN, gjutjärn, L. Lange & Co, Svendborg, Fyn, Danmark, tidigt 1900-tal, höjd ca 109, diamater ca 33 cm, medföljer 1 extra rör

FUngerar enligt uppgift, bruksslitage

720541

2020-01-07