Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, 1900-tal, gustaviansk stil, mahogny, fothylsor i mässing, höjd 71, 45x36 cm

Skador, ranglig, nyckel saknas

720543

2020-01-10