Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBORD, 1900-tal, gustaviansk stil, mahogny, fothylsor i mässing, höjd 71, 45x36 cm
Skador, ranglig, nyckel saknas
720543
2020-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här