Ulf Greder litografi

Ulf Greder litografi
Ulf Greder litografi

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF GREDER (född 1949): "Antikhandlaren", signerad Greder, 167/360, färglitografi, bildmått ca 50x60 cm

Ej examinerad ur ramen

720544

2020-01-07