Aarne Nopsanen

Aarne Nopsanen
Aarne Nopsanen
Aarne Nopsanen
Aarne Nopsanen

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

AARNE NOPSANEN(1907-1990), fjällmotiv, akvarell signerad samt daterad -36, mått ca 27x24 cm

Ej examinerad ur ram

720545

2020-01-07