Banketter

Banketter
Banketter
Banketter
Banketter
Banketter
Banketter

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BANKETTER, 1 par, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérade i mahogny, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, saknar kläddsel

720546

2020-01-10