Sekretär för barn

Sekretär för barn
Sekretär för barn
Sekretär för barn
Sekretär för barn
Sekretär för barn
Sekretär för barn
Sekretär för barn
Sekretär för barn
Sekretär för barn
Sekretär för barn

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARNSEKRETÄR, 18/1900-tal, ek, fällbar klaff, beslag i mässing, höjd ca 72, 60x34 cm, nyckel finns

Slitage, fläckar

720547

2020-01-10